Морков Нантес 2 – 50g

110.00ден

Морковот е двeгодишна билка, а за исхрана се користи нејзиниот корен. Содржи многу корисни и лековити состојки. Морковот во исхраната се користи: свеж (како салата) или варен. Се користи и како зачин.

Out of stock

Категорија

Oпис

Морковот е двeгодишна билка, а за исхрана се користи нејзиниот корен. Содржи многу корисни и лековити состојки. Морковот во исхраната се користи: свеж (како салата) или варен. Се користи и како зачин.

Mислења

There are no reviews yet.

Be the first to review “Морков Нантес 2 – 50g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *